Rubriky
EU

Vysokoškoláci jsou hlupáci

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Rozebíral jsem ekonomiku a politiku abych zjistil proč je zde krize, příčinou je to že vysokoškoláci jsou hlupáci, dával jsem vysokoškolákům jednoduché otázky jako; Kdo je nejlepším přítelem člověka (štěstí), jaký má zde život člověka smysl (profesionalita), proč jsou lidi pokrytci (parazitování), co je základem ekonomiky (kontrola) atd.

Z díla poznáme tvůrce, podívejme se na Windows od jeho začátků, neustále se to musí aktualizovat a neustále jsou jde nové verze Windows. Nebo se podívejme na politiku, v politice jsou vysokoškoláci a jejich dílem je blbá nálada, protože se dělnická třída má dlouhodobě blbě, protože zde není optimální kontrola nad tím co dělají politici.

Platy jako na chudém východě ale ceny jako na bohatém západě, to nemůže logicky fungovat, politici nepochopili čemu mají dát protekci, protože to jsou hlupáci. Problém s nepřizpůsobivými příživníky, co se rozmnožují jako invazní druh, je problémem selhání kontroly nad nepřizpůsobivými příživníky.

Je třeba nepřizpůsobivé příživníky v EU přemístit do EU rezervace na ostrově Sardinie, kde budou pod EU policejním dohledem, aby nemohli škodit EU, zde se oddělí muži od žen, aby se zabránilo rozmnožování vadného genetického materiálu. Naštěstí už brzo umělá inteligence a roboti nahradí vysokoškoláky, a pro lidi zde bude jenom ubohá práce za ubohou mzdu, robot prezident bude vyznamenávat roboty, takto zde pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.