Rubriky
Vláda

Vše je globálně na píču

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Jelikož jsem od dětství hrál závodně šachy tak umím profesionálně myslet, dlouho hledám odpověď na to, proč je zde vše globálně na píču? Konečně jsem na to přišel, vládnou nám globálně pokrytecké loutky! Z díla spatříme tvůrce, slova mohou klamat, ale dílo nemůže klamat, nemá smysl chodit kdekoli na světě k demokratickým volbám, když na kandidátkách jsou globálně vždy jenom pokrytecké loutky.

Ukažte mi v naší republice jednoho politika který rok žil v zahraničí u Mezinárodní společnost pro vědomí Kršny, já jsem rok žil ve Francii v roce 1993 u Mezinárodní společnost pro vědomí Kršny jako Guru Vit Kouba Bhagavan, jenže já nejsem pokryteckou politickou loutkou, která se snaží díky politice získat veliký plat a veliké výhody.

Je třeba všechny politiky globálně poslat na rok k Mezinárodní společnost pro vědomí Kršny, aby zde rok zadarmo pracovali pro tuto svatou společnost. Jenže to je utopie, tuční kapři si nevypustí svůj rybník. Pokud nám vládnou pokrytecké loutky, je zde otázka a kdo nebo co, tyto loutky ovládá? Tyto loutky ovládá milion milionářů co vlastní většinu světového bohatství, za vším jsou peníze a dluhy, protože žijeme v konzumní civilizaci, ve které peníze milionářům nesmrdí, a tak se platí daně i z věřených záchodů.