Rubriky
80

Vše co zde má velikou hodnotu to je zde obtížně dosažitelné

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Pokud jsi psychicky dole, je logické, že toužíš po tom být psychicky nahoře, hodně toho neseš, a tak tě ta váha srazila dolů, nestarej se o to, co je ti mnoho cizí, a starej se jenom o to, co je ti blízké, to co je ti cizí na tobě jenom egoisticky parazituje, a tvoje dobrota k cizímu, je příčinou toho že jsi psychicky na dně. Války v nahotě odhalují lidský egoismus, z cizího krev neteče.

Vše co zde má velikou hodnotu to je zde obtížně dosažitelné a tím to má i velikou hodnotu, logicky to co je snadno dosažitelné to nemá žádnou hodnotu. Zásadní otázka zní věřit nebo pochybovat, věřit lze tomu, že každý jednou jistě umře, to je jistota, na kterou se lze spolehnout, vše co je živé to je zde dočasně, nevěř tomu, na co se nelze spolehnout, sliby se slibují a jenom blázni se radují.

Strach způsobuje to, že jsou lidi uzavření a tak jim není možno poradit, aby se změnili a tím se měli lépe, lidi chtějí, aby se změnila celá společnost, tak jak si to oni egoisticky představují jenže to je utopie, společnost se nikdy nezmění tak jak si to ty přeješ. Základem pro změny u jednice a společnosti je změna lidského ega.

Ego to je naše podvědomí a nevědomí, každý člověk je jiný a žije v jiné situaci, proto je nutný osobní profesionální citlivý dlouhodobý přístup pro změnu ega, všechny univerzální metody jsou k ničemu. Je potřeba postavit v EU veliké psychiatrické nemocnice v krásném přírodním prostředí u středozemního moře a zde začít léčit lidi co jsou psychicky na tom zle, jsou věci, na kterých nejde šetřit; léčit a vyléčit, vědět a nemyslet, pracovat a odpočívat, atd.