Rubriky
130

V dnešní době zde rozkvétá psaní volovin a blbostí

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Zpovědnice je modrá technicky zastaralá internetová stránka, určená k nasrání hříšníků, kteří potřebují, aby je někdo nasral. Hříšníci se zde svěřují se svými hříšnými problémy, cizí hříšníci jim rádi zkazí dobrou náladu. Je to prostě úžasná věc, můžete se zde svěřit hříšníkům, a ti vám stejně neporadí a nepomohou, v dnešní době zde rozkvétá psaní volovin a blbostí, neslušné napadání uživatelů a psaní hříšných lží o cizích hříšnících a dokonce i obviňování z porušování morálky a zákonů.

Původní myšlenku pravdy a lásky má na svědomí naivní amatérský stvořitel této stránky Pavel Hošek, po odchodu celebrit na Facebook, a po převzetí neomezené moci svatými moderátory, co mají v hlavě nasráno, padla zpovědnice na pekelné dno. Pak hříšníkům ustřihli moderátoři, co slouží Ďáblovi jejich andělská křídla a situace se opětovně zvrhla do pekelného očistce, a tak by se dala charakterizovat celá historie zpovědnice, jednou nahoře, jednou dole, jako na horské dráze.

Naděje na lepší časy by mohli přijít jedině s GVKB, když by to tam konečně vedl jako svoji firmu. Guru Vít Kouba Bhagavan káže zde své moderní svaté učení, což většině hříšníků leze na nervy, denně smí zveřejnit málo zpovědi, což stejně porušuje a měl zde již nekonečně profilů, které se mu stále dokola mažou, moderátoři už mnoho let za porušování nepodepsané dohody, ale on zakládá další profily.

Jeho nejdéle existující účty byly; Bhagavan, Bha, Svatá celebrita, Svatý kazatel, atd. někdo si vymyslí nějaký příběh a píše, že se mu to stalo a že neví, co s tím a žádá po lidech pomoc a radu. Z tohoto důvodu je běžné, že když se někdo popravdě svěří s něčím neobvyklým, že je označen za blbce, a dostane blbé odpovědi, ano zpovědnice je na hovno.