Rubriky
190

U podvádění platí, že to co rychle získáš, o to i rychle přijdeš

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Místo hromadění peněz a moci, lidi budou hromadit dobré známky, zpočátku jim k tomu bude stačit pokrytectví, ale narůstající globální konkurence je jistě donutí k tomu, že budou muset i svým dílem dokázat to, že si dobré známkování zaslouží, informační technologie bude známkování mít pod kontrolou a eliminuje všechny snahy o podvody a podrazy.

Tak trochu to připomíná hodnocení stránek na internetu a hodnotné stránky získávají od vyhledávačů větší návštěvnost, zde dneska už podvádění nefunguje, protože informační technologie zná všechny způsoby, pomocí kterých se snaží lidé podvádět vyhledávače. U podvádění platí, že to co rychle získáš, o to i rychle přijdeš! Podívejme se na sport, zde není možné podvádění, a tak je zde úspěch sportovce velmi krátký, není možné být trvale nejlepší!

To by znamenalo, že ve funkci prezidenta republiky, by byl někdo jenom měsíc, a potom by jej nahradil někdo jiný, kdo má už lepší známkování. Nakonec by to celé skončilo u kontrolních čipů, co by se dali lidem do hlavy, aby se zamezilo podvádění u známkování a aby každý věděl co má dělat aby měl dobré známkování.

Tím by lidi už nelhali a nekradli, mohli bychom zrušit centralizovaný stát a tím i globálně zrušit daně a clo, každý by byl od narození do smrti pod čipovou kontrolou, a každou hodinu by si kontroloval konto se známkováním, protože dobré známky, by byli pro něj více než; peníze, moc, popularita, atd. psychopati a devianti by skončili automaticky mimo civilizaci a nejspíše by se v divočině pozabíjeli mačetami. Takto by konečně zvítězila pravda a láska nad nenávistí a lží na věčné GVKB časy.