Rubriky
Bůh

Tiskový mluvčí boha

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Jelikož je bůh pohádkovou postavou něco jako vodník, tak potřebuje logicky tiskového mluvčího kterým je Guru Vit Kouba Bhagavan, vše je zde jenom virtuální iluze, založená na programech a informacích, zjednodušeně vše jsou nádoby ve kterých je obsah nádoby organizován pomocí programů a informací, pevným bodem jsou zde informace a programy, když myslíme tak hledáme informace a programy.

Problémem informací a programů jsou chyby, to co je dneska správné to je často zítra chybné, vše je v evolučním pohybu, dneska jsi nahoře a zítra budeš dole, jenom smrt je zde jistá. Většina toho co je v nás a okolo nás je dobrým sluhou a zlým pánem, jde tedy o to abychom měli vše pod kontrolou a tak se ze sluhy nestal nejdou náš pán. Velikým problémem je zde protekce, díky protekci jsou ve vysokých funkcích amatéři jako Adolf Hitler, díky kterému zemřelo zbytečně mnoho miliónů lidí.

Ryba smrdí od hlavy a tou hlavou jsou lidi co díky protekci jsou ve vysokých funkcích, nejde o nový problém, tento problém je zde už deset tisíc let! Společnost vždy byla díky protekci uzavřená pomocí; kast, tříd, ligy, výhod, dogmat, idealismu, atd. vždy zde platilo to že co je dovoleno těm co jsou nahoře to je zakázáno těm co jsou dole, nadbytek pro ty co jsou díky protekci nahoře, vytváří logicky nedostatek pro ty co jsou dole, protože nemají protekci.

Od narození do smrti jsme jenom loutkami které ovládá mnohé, svoboda je iluze, nejmocnější zde jsou informace a programy, ten kdo hledá Stvořitele všeho v nás a okolo nás nakonec jistě dojde k tomu že stvořitelem jsou informace a programy, není zde žádný božský subjekt, který by z ničeho stvořil vesmír a člověka. Největším podvodem je mesiáš Ježíš Kristus, jde o literární postavu vytvořenou studenty filosofie v Římě ve snaze zesměšnit u Židů marné čekání na mesiáše, dneska je zde zase mimozemský Superman který taky dělá zázraky.