Rubriky
200

Stvořitelem všeho živého zde byli a budou závislosti

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Proč jsme ekonomicky a politicky velmi zaostalí? Závist je příčinou naší zaostalosti, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, logiky je zde otázka, co je příčinou toho, že je zde tolik závisti? Příčinou závisti jsou závislosti, které jsme získali geneticky a výchovou, pověz mi, jaké máš závislosti, a já ti povím, kdo opravdu jsi.

Stvořitelem všeho živého zde byli a budou závislosti, vše co je živé to je i na mnohém existenčně závislé, závislosti se vším co je živé manipulují jako s loutkou. V zaostalé kultuře jsou i zaostalé závislosti, a změnit optimálně závislosti v nás a okolo nás, je veliký systémový problém, na který je jeden lidský život velmi krátký.

Nejhorší lidskou závislostí je pokrytectví, pokrytec mediálně hlásá lásku a pravdu, ale je přitom plný nenávisti a lží. Nejsou zde zázračné léky na závist, jak vyléčit lidi z jejich závisti? Potřebujeme veliké změny, moc a bohatství zde budou mít jenom roboti s kravatou, roboti pracují jako roboti a tak si zaslouží mít moc a bohatství, robot prezident bude vyznamenávat roboty.

Lidi budou globálně jenom chudí a bezmocní, tím už nebudeme moci závidět jinému člověku to, že se má lépe než se máme my. Místo pracujete pomalu, máte výpověď, zde bud to, že robot pomocí elektřiny, vypne trvale vadného člověka, a vadné lidské tělo se potom eliminuje v krematoriu.