Rubriky
130

Stroje nemohou milovat a tak se nemohou ani zbláznit

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Já jsem se zamiloval, a tím jsem se i zbláznil, stroje nemohou milovat a tak se nemohou ani zbláznit, co je to láska, láska je to že něčemu dám protekci a tak je to pro nás prioritní, pokud tedy někdo dává protekci něčemu, čemu my nedáváme protekci, tak je on z našeho pohledu blázen, jenže z jeho pohledu je ten druhý blázen.

Normalizace by dala všem lidem svaté normy na to, čemu mají dát protekci, a tím by byl každý normálním číslem ve statistice. Totalita je spojená s normalizací, ti co jsou nahoře, určují co je normální těm, co jsou dole, pokud je někdo nepřizpůsobivý tomu co hlásá totalita, tak je odchycen a zavřen do vězení, nebo do psychiatrické nemocnice, někdy je i zabit.

Moje hra a moje pravidla o tom je totalita, která může být; náboženská, sektářská, vědecká, politická, obchodní, ekonomická, monopolní, centrální, dogmatická, atd. zániky kultur a civilizací jsou zániky totalit! Za násilím je vždy totalita, pokud jste se srazili s blbcem, tak jste se srazili s totalitou, moc je pro lidi silnou drogou, co s tím uděláme?

Jediná možnost je pro nás Matrix, opustíme realitu a budeme existovat jenom ve virtuálním systému, kde násilí nemůže napáchat škody, zde můžete ničit hodnoty a vraždil lidi do sytosti, protože je to jenom svět digitálních iluzí, a iluze nemají žádnou hodnotu, a tak se mohou ničit, bude to jako jízda na horské dráze, jednou budeš nahoře a potom budeš dole.