Rubriky
150

Smrtí vše definitivně končí, po smrti už nic není

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

1
Blázni dělají chyby, takový je život, nikdo z bláznů není dokonalý, existujeme v situaci, která je nestabilní a jedinou jistotou je zde smrt.
2
Život je hra podle logických pravidel, a smrt je konec hry, smrtí vše definitivně končí, po smrti už nic není, není zde; bůh, peklo, ráj, andělé, čerti, duchové, upíři, atd. to vše jsou jenom pohádky a pověry.
3
Problémem bláznů je pokrytectví, pokrytec je herec, který si zde na něco hraje, a tím se i stává, společnost složená z pokrytců je logicky pokrytecká, následkem jsou pokrytecká pravidla, která blázny rozdělují na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole.
4
Vše je zde o protikladech, jako je; dobro a zlo, pravda a lež, život a smrt, jednoduchost a složitost, moudrost a hloupost, atd. pomocí příčin a následků můžeme najít zdroje našich problémů a největším zdrojem našich životních problémů je egoistický individualismus, je to tak snadné se chovat jako parazit, ale to vždy vede ke krizi a válce, každá pyšná bublina nakonec praskne.
5
Pokud je konzumní civilizace díky pokrytectví globálním blázincem, tak je logické že blázen zde vede blázny, a to logicky nemůže optimálně trvale fungovat, nikdo z bláznů není normální, proto si pořizujeme psy a kočky!
6
Jsme zaplavení povrchností, není zde čas něco řešit do hloubky, podle módy měníme povrch u; ekonomiky, politiky, filosofie, náboženství, umění, vědy, techniky, psychiky, atd. pod povrchem je ale mnoho chyb, které se musí opravit, jinak se nedostaneme z tohoto začarovaného kruhu.
7
Největší skrytou chybou je dneska složitost, nejhůře jsou na tom blázni, co jsou nemocní a zaostalí, a tak si nedokážou se zbytečnou složitostí poradit, takto se z těchto bláznů stávají nepřizpůsobiví příživníci, co mnoho lžou a kradou.
8
Bláznů je na světě jako much, a eliminovat ve velkém mouchy je správné, zavedeme proto u bláznů každoroční certifikaci normálnosti od 3 let to 70 let, ten kdo nebude mít platnou certifikaci normálnosti, ten bude v krematoriu eliminován, nejsou blázni tak nejsou s blázny problémy.
9
Jelikož globálně 90% bláznů skončí jistě v krematoriu, tak vznikne globálně nedostatek zaměstnanců, tento problém vyřeší optimální nasazení počítačů a strojů, GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty.
10
Policejní roboti zajistí globálně všude pořádek, a tak zde konečně láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží na věčné GVKB časy.