Rubriky
250

Sebekritika vyšla v pokrytecké kultuře z módy

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Z díla poznáme tvůrce, podívejme se na člověka; objektivně, statisticky, vědecky, atd. dojde nám to, že člověk je egoistický parazit, který jako invazní druh napadl pozemský ekosystém, nejprve eliminoval vše, co se mu snažilo v ekosystému drze konkurovat, a potom se díky výhodám a jistotám přemnožil a to vedlo logicky k válkám o teritoria.

Dogmatické totality přeprogramovali násilně lidem jejich myšlení, tak že z lidí udělali idioty, to vše vedlo k; terorismu, extrémistu, vandalismu, diskriminaci, rasismu, populismu, alibismu, centralismu, atd. v současnosti milion milionářů vlastní většinu světového bohatství, z; politiků, byrokratů, soudců, profesorů, podnikatelů, obchodníků, celebrit, atd. se stali jenom loutky, které ovládá milion milionářů pomocí peněz, vše je v konzumní kultuře na prodej, jde jenom o to pomocí odměn a trestů z lidí udělat loutky na dálkové ovládání.

Konzumní společnost je rozdělená na sportovní ligy, v první lize je milion milionářů, a v páté lize jsou ekonomičtí ubožáci, co žebrají, nebo žijí nuzně z ubohé sociální podpory. Vše se zde točí okolo protekce, díky protekci často dojde k tomu, že se prezidentem nebo ředitelem stane egoistický parazit, následkem je logicky blbá nálada, ryba smrdí od pyšné hlavy.

Budoucnost nejde naplánovat, tak jako nejde naplánovat počasí, ti co jsou nahoře, nám slibují zázraky po smrti nebo po politických volbách, sliby se slibují a blázni se radují, ti nahoře mohou změnit jenom povrch, ale pod povrchem zůstává vše stejné po velmi dlouhou dobu, pod povrchem je egoistické parazitování. Nadbytek je zde díky nedostatku, svatost je zde díky hříšnosti, pravda je zde díky lži, láska je zde díky nenávisti, život je zde díky smrti, atd. je to o protikladech, napětí mezi protiklady uvádí vše do pohybu fyzického a psychického.

Ten druhý je egoistický parazit, sebekritika vyšla v pokrytecké kultuře z módy, protože dobrota je žebrota. Podívejme se na to, jak se lakomý stát brání tomu, aby se lidi dožili starobního důchodu, musíte odpracovat mnoho let a musíte se dožít velmi vysokého věku, tyto podmínky se neustále v EU zpřísňují, aby lidi pracovali dlouho a důchodu se vůbec nedožili, přitom zaměstnavatelé nechtějí zaměstnávat staré lidi, protože jsou často nemocní a pracují pomalu.

Navíc přichází doba; automatizace, optimalizace, digitalizace, atd. to znamená, že pracovních míst rychle v EU ubývá, protože místo lidí pracují počítače a stroje. Prezident mediálně sebevědomě tvrdí, že už skončila blbá nálada, a že se máme líp, co ale říkají statisticky sebevražd, podle těchto statistik se nemáme líp a blbá nálada neskončila, líp se mají jenom ti, co jsou nahoře jako elita, ti co musí žít z minimální mzdy, mají blbou náladu.

Prý nejsou peníze na to, aby se zvedla minimální mzda na stejnou úroveň, jako v Německu to tvrdí média, pravda je ale jinde, ti co jsou nahoře, potřebují, aby se kupovali nové zbraně pro zbytečnou armádu, aby se zvětšili platy státním zaměstnancům, aby zde bylo více státních zaměstnanců, atd. jeden člověk který fyzickou prací produkuje ekonomické hodnoty, musí živit v EU deset lidí co v EU neprodukují žádné ekonomické hodnoty, fyzická práce se stala v EU trestem, každý egoistický parazit chce v EU pracovat v teplé kanceláři za veliký plat, aby se neunavil a neušpinil.

Přichází doba skryté regulace, to co jde dobře na odbyt, to se zdraží, a to co jde špatně na odbyt, to se zlevní, taky je možné pomocí dočasných dotací eliminovat konkurenci, a potom ceny zvednout, když máme monopol. Můžeme dotovat cenu aut, a veliký zisk máme z prodeje benzínu, nebo dotovat ceny telefonů, a zisk máme z toho, že lidi telefonují.