Rozděluji lidi na úspěšné a neúspěšně parazity

Proč na nás lháři a zloději parazitují? Vše začalo parazitujícími viry na počátku vzniku života na této planetě, virus je vždy vyspělejší než imunitní systém a trpělivě čeká na příležitost, aby mohl parazitovat na hostiteli. Virus je programová chyba, která z dálky nevypadá jako chyba a tak oklame kontrolní systém, virus to je vlk převlečený za pastýře, aby se on tak mohl zde stát; králem, císařem, sultánem, šlechticem, prezidentem, ředitelem, předsedou vlády, ministrem, diplomatem, poslancem, senátorem, milionářem, celebritou, soudcem, notářem, generálem, atd.

Rozděluji lidi na úspěšné a neúspěšně parazity, úspěšní parazité jsou nahoře a rozhodují o nás bez nás, sepisují; zákony, normy, předpisy, vyhlášky, pravidla, dogmata, regulace, výjimky, atd. není zde demokracie je zde kleptokracie, vládnou nám lháři a zloději globálně už mnoho tisíciletí.

Následkem je deprese u; náboženství, politiky, filosofie, umění, ekonomiky, rodiny, psychiky, atd. vlk je vlku, vlkem, jsme geneticky vlci, a proto máme tak rádi psy! Prý bychom měli povinně chodit k volbám, které jsou mediálně zmanipulované, a náš hlas zde stejně nic nemůže k lepšímu změnit, protože pomocí mediální manipulace lidi, stejně zvolí toho, koho jim zkorumpovaná média doporučí.

Na kandidátkách jsou většinou jenom staří kariéristi, vše je divadlo, a ty jsi jenom divákem, který musí platit; daně, clo, poplatky, atd. Smyslem života je svoboda, pokud z nás udělá elita konzumní otroky, tak logicky máme z toho deprese, a na deprese bereme léky na deprese, nebo konzumuje alkoholické nápoje, a kouříme cigarety, můžeme i být závislí na víře v zázraky a přeprogramovat si mozek svatými dezinformacemi.

Minulost nám ukázala, že vždy zde byli ti, co jsou nahoře, a ti co jsou dole, problémem je, že ti co jsou nahoře, se snaží zapustit hluboké kořeny, aby mohli být nahoře trvale, v minulosti byla společnost kastovně a třídně uzavřená, a pokud se někdo narodil jako chudák, tak i umřel jako chudák, proto v pohádkách byl často příběh o tom, jak se z chudáka stal boháč nebo král.

Je třeba začít globálně dávat lidem do hlavy GVKB čipy, takto zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, vše bude řídit globálně GVKB umělá inteligence a už zde nebudou tak lháři a zloději co na nás egoisticky parazitují, odstřihneme parazity od zdroje.