Rubriky
160

Protekce určuje naše priority a tím i naši budoucnost

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Vše je zde chybné, díky tomu že spěcháme za tím, co potřebujeme a milujeme, jak spěcháme tak myslíme povrchně a tak chybujeme, všichni jsme na tom stejně, od studenta po prezidenta, jde o to, čemu dáme protekci, protekce určuje naše priority a tím i naši budoucnost. Podívejme se třeba na fotky, co lidi dávají na internet, a zde spatříme to, jak jsme povrchní, z milionu fotek co jsou na internetu, má jenom jedna fotka velikou hodnotu, a ostatní fotky co jsou na internetu to je jenom informační odpad.

Největší tragédie jsou fotky pořízené velikým mobilním telefonem, co je připevněn na dlouhé skládací tyčce, snaha ukázat cizím lidem to, že jsem byl na zajímavém místě, je ukázkou toho, jak jsme povrchní, koho to zajímá, že jsi byl v cizím velikém městě, to je jenom tvůj individuální ubohý problém. Ano, povrchní myšlení je chybné, o tom nikdo nepochybuje, ale kdo je dneska ochoten a schopen toho, že nebude povrchně kariéristicky myslet, a bude tak jistě vědět, co je správné konat, aby bylo všem lidem na světě lépe.

Problémem je to, že máme zvířecí těla, je třeba člověka digitalizovat pomocí dotazníků, každý vyplní na internetu dotazníky a potom dostane poukaz do krematoria, naše duše se nahraje do počítače a počítač bude ovládat GVKB robota, co bude pracovat, zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti a tak takové zaměstnance dostanou, pokud se vám robotické tělo nebo počítač porouchá, tak okamžitě dostanete vše nové, a staré se opraví, nebo se to recykluje.

Informační GVKB technologie bude mít vše globálně pod kontrolou, a tak už digitální lidi nebudou moci amatérsky chybovat, a tím si problémy způsobovat, takto pravda a láska zvítězí na věčné GVKB časy nad lží a nenávistí. Místo spánku zde budou aktualizace a restartování, místo snů zde bude učení se novému ve virtuální realitě, co bylo, to bylo, nová doba bude mít i nové GVKB lidi, vše jsme zde egoisticky násilně změnili a na sebe jsme bohužel zapomněli, a proto máme blbou náladu. Běžte se podívat do krematoria, ať víte, co vás bude brzo jistě čekat, z prachu jsi vzniknul a v prach se v krematoriu navrátíš, v GVKB civilizaci už prachy nikdo nebude potřebovat.