Rubriky
Vláda

Politika je naprogramovaný proces který řídí společnost

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Ano, politici jsou amatéři. Jaký je zásadní rozdíl mezi politickým profesionálem a politickým amatérem? Politický profesionál nemyslí, on jistě ví co je správné, protože má dlouhou politickou praxi, je to obrazně jako s řízením automobilů, někdo má často nehody, a jiný nemá žádnou nehodu za mnoho let.

Politika je naprogramovaný proces který řídí společnost, politici rozhodují o kvalitě toho procesu, tak jako zaměstnanci v továrně, rozhodují o kvalitě toho, co se v továrně vyrábí. Je třeba v politice zavést tříměsíční zkušební dobu a smlouvy na jeden rok, pokud politik neukáže ve zkušební době svoje profesionální kvality tak dostane padáka z politiky, eliminuje se v politice protekce, politika bude fungovat stejně jako funguje sport, nemáš vrcholové výsledky tak máš padáka.

To bude znamenat to že v politice nebudou už staří politici co jsou často nemocní a nebudou zde ani lenoši a hlupáci. V politice skončí; tunelování, protekce, korupce, podrazy, mafie, psychopati, extrémisti, atd. zmizí problém s; bezdomovci, žebráky, příživníky, ekonomickou migrací, malou mzdou pro dělníky, vysokými cenami za bydlení, atd. Ano, bude líp, pokud v EU vyměníme špatné politiky, za správné politiky co nelžou a nekradou. Malá účast u politických voleb je způsobená tím, že na kandidátkách jsou špatní politici.