Rubriky
50

Pohádka o továrně kde se vyrábějí lidi

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Milé děti máme díky inteligenci schopnost kontrolovat mnohé a potom se rozhodovat, často uděláme chybu a příčinou jsou chyby v nás nebo chyby okolo nás, lidi dělají často zbytečné chyby. Mnohdy je člověk varován, ale on přesto udělá chybu, protože není dokonalý. Z nedokonalých lidí nemůžeme logicky vytvořit dokonalou konzumní kulturu, ve které lidi nechybují.

Podívejme se na sport, sportovci co hrají první ligu jsou tělesně dokonalí, bohužel většinou nejsou ale už dokonalí po stránce psychické, jak to ale udělat, aby zde byli na světě jenom dokonalí lidé? Budeme lidi vyrábět v továrně pomocí genetického inženýrství a klonování, vše se dneska dělá v továrně a je jenom logické že to nebude už trvat dlouho, a budou zde milé děti konečně veliké moderní továrny na výrobu lidí. Tím pádem už nebudou potřeba ženy a nebudeme ani potřebovat rodiny.

Nový člověk místo mozku bude mít v hlavě počítač napojený bezdrátově na internet. Tím logicky zanikne; pohádky, umění, náboženství, sekty, hnutí, kluby, politika, školství, reklama, idealismus, totalita, armáda, policie, soudy, vězení, daně, clo, konflikty, války, sport, důchody, příživníci, atd. na každého vyrobeného člověka bude záruka deset let a po skončení záruky se člověk recykluje.

Místo jmen zde budou výrobní čísla, mnozí namítnou, že to už nebudou lidi, ale budou to roboti na dálkové ovládáni. Jsou lidi tím, za co se vydávají, nejsou lidi jenom inteligentními pracujícími zvířaty? Války v nahotě odhalují to že lidi myslí a konají jako zvířata, problémem je u lidí jejich centrální nervový systém v hlavě, mozek je orgán který funguje analogicky a my potřebujeme, aby mozek fungoval digitálně a to je možné jenom pokud mozek nahradíme za počítač. Co bylo to bylo milé děti, už brzo zde bude v továrně vyrobený člověk který místo mozku bude mít inteligentní počítač.