Rubriky
50

Pohádka o protekci

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Milé děti tento konzumní svět byl a ještě dlouho bude o tom, čemu dáváme protekci, geniální umění je nejvíce o lásce a milujeme to, čemu dáme protekci. Stvořitelem všeho je protekce ona byla na počátku stvoření vesmíru a života a ona je odpovědí na všechny naše zvědavé otázky.

Protekce stvořila evoluční situaci, která nás ovládá od narození do smrti, vše co milé děti končí na ismus; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, centralismus, idealismus, egoismus, dogmatismus, populismus, kariérismus, atd. to je založeno na protekci, kam nemůže čert tam on nastrčí protekci.

Ve sportu není protekce, proto je zde každý úspěch krátkou dobu, naopak šlechtické rody byli mocensky úspěšné mnoho století a to díky protekci. S protekcí je to jako s jídlem a pitím, něco nám chutná a tak tomu dáme protekci, často je zde snaha o manipulaci abychom dali protekci něčemu, co nám škodí, dobrota je žebrota.

Dobře se má zde ten kdo má správné vědomosti ve správné specializaci, podívejme se na plat prezidenta a na plat dělníka, dělnická práce je zde trestem a odměnou je zde práce prezidenta nebo ředitele.