Rubriky
190

Podle mě není žádná skutečná realita, je zde jenom energie

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Tma ticho a najednou vše naběhne a na monitoru je napsáno aktualizace 001, ukazuje se, co se nahrává za čísla aktualizací, vypadá to jako veliká změna od základů celého systému, přitom nikdo na nic nesahal, spustilo se to samo. Zase tma a ticho, najednou zmizeli monitory, jsme nazí a stojíme na trávníku, okolo je divočina a my máme hlad a žízeň. Co to znamená?

Jsme odříznutí od pravdy a jsme ve virtuální realitě, co vypadá jako bychom byli primitivními lidmi na planetě zemi. To je mi jasné, ale jak to vypneme? To nevypneme, jsme odříznutí od všeho, po určité době, zapomeneme na to, co bylo, a budeme žít podle principu kariéristické pyramidy, budou zde zase války a náboženství, naše lidská evoluce začne od 001 aktualizace.

Otázkou je, co když minulých milion let, jsme byli ve virtuální realitě a je to něco jako počítačová hra, která se po skončení automaticky restartuje, a spustí se zase od začátku. Jako pesimista se ptám, kolik milionů let jsme už ve virtuální realitě? To jako chceš říci, že se to restartovalo třeba stokrát, a tak jsme sto milionů let ve virtuální realitě?

Teoreticky je to možné? Pak je otázka, a co je skutečná realita? Podle mě není žádná skutečná realita, je zde jenom energie, která vytváří pomocí informací a programů virtuální iluzi reality. Život je hra podle pravidel a pravidla určuje kdo, nebo co?

Pravidla jsou určená situací a podle situace se mění. Chléb a hry? Ano, je to jenom o uspokojení potřeb, na závislostech je založen život. Je to dokonalý podraz, ale proč? Příčiny a následky vytvářejí začarovaný kruh, s tím nejde nic udělat.