Rubriky
2020

Pane prezidente vy jste hlava, ještě že vás máme, co bychom si bez vás zde počali

Pane prezidente co uděláme s Romy? Postavíme pro Romy nemocnici, a zde je budeme léčit tak dlouho, až je vyléčíme z jejich nemocí, kterými trpí, léčit a vyléčit, to je přeci můj GVKB volební program. To ale bude stát hodně peněz?

Jsou věci, na kterých se nesmí šetřit a zdraví našich obyvatel je zde prioritou, léčení zde bude pomocí práce v továrně, kdy budou Romové vyrábět zboží v trojsměnném provozu, ten kdo bude pracovat pomalu nebo chybně, dostane snížené příděly potravy, peníze které tak Romové vydělají, se použijí pro neziskové organizace, práce osvobozuje od deprese.

To se nebude Romům líbit a budou se snažit si stěžovat, nebo od nás budou utíkat jinam. My jsme tady doma a my stanovujeme pravidla hry, komu se zde nelíbí ten, ať od nás odejde, nikoho zde nebudeme držet násilím. Dále je zde problém s velikým státním dluhem, jak ten dluh splatíme?

Dáme u nás všem lidem do hlavy GVKB čipy a čipy odříznou lidi od reality, něco jako v Matrixu, lidi budou šťastní i když budou nazí a hladoví. To se nebude lidem u nás líbit a lidi od nás odejdou jinam. Pokud lidi z naší republiky odejdou, tak zde místo lidí budou pracovat roboti, a robot prezident, bude vyznamenávat roboty. Pane prezidente vy jste hlava, ještě že vás máme, co bychom si bez vás zde počali.