Rubriky
GVKB

Osvícení je jako otevření konzervy ve které je tma

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Komunikace mezi lidmi nefunguje, protože je každý uzavřený do svojí psychické konzervy a v této konzervě je tma. Podívejme se na příživníky a vandaly, co se nechtějí přizpůsobit, protože je jejich psychika uzavřená v konzervě, a tak žijí jako divoká zvířata. Psychopati rozhodují egoisticky o nás bez nás a tak máme blbou nálada a následkem je to že je naše psychika zakonzervovaná, vše zde jsou jenom příčiny a jejich následky, jak si to uděláme takové to zde i budeme mít.

Základem pro společnost je eliminovat lež a nenávist, pravda a láska je pevným základem na kterém může stát politika a ekonomika, je třeba restartovat systém který je vadný a po restartu naběhne správný systém založený na čipech v hlavě, díky čipům bude každý osvícený jako Buddha nebo Ježíš Kristus, skončí doba ve které jsme pronásledovali kritiky co poukazovali na to že nám vládnou psychopati.

Války v nahotě ukazují to že nám vládnou psychopati protože ve válce se vraždí lidi jako dobytek po milionech a pro vládnoucí psychopaty je to jenom statistika, když ale v nemocnici zemře celebrita, tak je to najednou tragédie a státní smutek se vyhlašuje. Jakmile bude mít každý v hlavě GVKB čip tak skončí všechny politické a náboženské ideologie a všemu bude vládnout jenom pravda a láska, už nebudeme potřebovat; papeže, milionáře, prezidenty, ředitele, celebrity, atd. skončí temné období, ve kterém ti co byli nahoře, z vysoka srali na ty, co byli dole, a proto život stál za hovno.