Rubriky
180

Někdo je zde malým zmetkem, a jiný je velikým zmetkem

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Z díla se pozná tvůrce, pokud jsi zmetkem, tak tvým dílem jsou i zmetky, proč jsi zmetek? Problém je v tom, že vše v civilizaci zdegenerovalo fyzicky a psychicky, ze všech ubožáků se stali jenom zmetci, a tak je logické, že nám vládnou globálně všude jenom zmetci, a naděje na změnu k lepšímu je nulová, protože každý ubožák na světě, je zmetek, a tak nám logicky musí vládnout i zmetci.

Někdo je zde malým zmetkem, a jiný je velikým zmetkem, ale je to pořád jenom ubohý genetický zdegenerovaný zmetek, co se snaží nám násilně vládnout pomocí totalitní diktatury založené na regulacích a normách co jsou jenom programovým a informačním zmetkem, a proto nikde na světe nefungují národy normálně a optimálně, a tak dílem všech genetických ubožáků jsou zmetky.

Jediná možnost je v tom předat vládu a vlastnictví, GVKB robotům s umělou inteligencí GVKB, a tím nám už konečně nebudou zde na světě vládnout ubozí staří zmetci, co produkují jenom ubohé zmetky v rovině regulací a zákonů. Podívejte se na stránky na internetu, jenom moje GVKB stránky jsou dokonalé a krásné, všechny ostatní stránky na internetu, jsou jenom zmetkem, co vytvořili zdegenerovaní zmetci.