Rubriky
Očistec

Nejsou pokrytci tak zde není očistec

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Ano, parazit miluje jenom hostitele, o tom je naše hříšné pokrytectví, moc je zde díky bezmoci aby mohla elita parazitovat bez problémů na dělnické třídě tak zde musí být pokrytecká kultura, která hlásá morálku, a přitom je nemorální. Jakmile globálně nahradíme hříšné pokrytce za svaté roboty, tak zde zmizí problém s pokrytectvím. 

Nejsou pokrytci tak zde není očistec, nemá smysl měnit vše jenom na povrchu, nutně potřebujeme restartovat civilizaci a při restartu se nahradí lidi za roboty, pro nikoho zde nebudou výjimky nebo imunita. Člověk to byla evoluční testovací verze co se nepovedla a finální evoluční verzí je autonomní inteligentní robot na akumulátory co nelže a nekrade. 
 
Z pohledu vědy je člověk živou nádobou, ve které jsou vědomosti a inteligence, výměna lidí za roboty je výměna staré nádoby za novou nádobu, vše je zde evolučně jenom dočasně, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, nemáme prachy protože jsme pokrytci. Lidi používají antikoncepci, protože jejich život zde nemá už žádnou evoluční koncepci díky tomu že lidi žijí v konzumním očistci kde je dobrota žebrota.
 
Selfie jasně odhaluje lidské pokrytectví, dát si na skládací tyčku telefon a vytvářet fotky typu byl jsem tam, podívejte se na mě jak hezky vypadám. Už zde nebude problém s diskriminací a genocidou, zbytečné zbraně se recyklují a místo nich zde budou užitečné věci které svatým robotům umožní to, že pravda a láska na věčné GVKB časy, zvítězí nad lží a nenávistí.