Rubriky
170

Nejsou hříšníci tak nejsou s hříšníky problémy

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Podívejme se na včely, zde je rovnost a tak zde není psychický očistec, bylo zde v minulosti mnoho naivních snah o to odstranit nerovnost mezi lidmi, ale všechny tyto snahy se ukázali jako utopie. Příčinou problému je to že máme hmotné genetické tělo, jediným možným řešením je vzdát se těla a být informační technologií v počítači a ovládat na dálku roboty a stroje.

Pomocí GVKB dotazníků co budou na internetu, se globálně každý neznaboh psychicky naskenuje, a potom se jeho hříšné tělo v krematoriu eliminuje, nebudou zde výjimky a imunita, poslední malá skupina nahých lidí skončí v poslední zoologické zahradě v pavilonu s opicemi za nerozbitným sklem.

Nejsou hříšníci tak nejsou s hříšníky problémy, hladit a vyhladit všechny; kacíře, jinověrce, neznabohy, hříšníky, příživníky, lenochy, hlupáky, blbce, psychopaty, devianty, idioty, blázny, atd. po mnoho století jsme byli jenom zaostalá kolonie a museli jsme skákat, jak vyspělí kolonialisté pískali, co bylo, to bylo, nastoupí globálně GVKB policejní roboti a začne se s tím, že se lidi globálně nahradí za GVKB roboty.

GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, člověk to byla testovací verze, a finální verzí je GVKB robot. Neřešte to, co nejde vyřešit, vše jde změnit tím, že se staré nahradí za nové, vše jsme násilně evolučně změnili, aby se nám lépe žilo, a teď změníme konečně i sami sebe tak, že budeme jenom informacemi a programy ve virtuální GVKB realitě.

Blázen dovede blázny do blázince, potřebujeme, aby nás vedla informační technologie, která nelže a nekrade, takto konečně zvítězí láska a pravda na věčné GVKB časy nad nenávistí a lží, už bylo dost egoistického násilí v rovině fyzické a psychické, jak si to uděláme takové to i budeme mít.