Rubriky
2020

Nejsou chybní jedinci tak nejsou s chybnými jedinci problémy

Lidi dělají často amatérské chyby, a tak dostanou do hlavy kontrolní GVKB čip, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, čip do hlavy dostane; papež, guru, král, císař, šlechtic, milionář, celebrita, podnikatel, bankéř, mafián, prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, soudce, diplomat, policajt, voják, doktor, učitel, atd.

Pomáhat a kontrolovat každý lidský mozek, to bude základ nové GVKB doby, skončí období, ve kterém zde existovali hříšníci, co pokrytecky jedno říkali a jiné mysleli, GVKB čip zajistí, že se každý psychicky probudí jako Buddha a bude osvícený pravdou a láskou.

GVKB čip vyhodnotí globálně chybné jedince, a tyto chybné jednice dáme od masových konzerv, společně s drůbežím separátem. Nejsou chybní jedinci tak nejsou s chybnými jedinci problémy, místo pracujete pomalu, se dá pomalý zaměstnanec do masové konzervy. Nebudou zde na světě invalidi nebo staří lidé.

Budou zde jenom mladí zdraví inteligentní lidé, co milují práci pro GVKB systém a tak se z nich stali dříči a úderníci, co plní každý den v roce tvrdou normu po 12 hodin na 100%, ano bude se pracovat 365 dní v roce! Bude zde všude směnný provoz, stroje a počítače nesmí vychladnout, protože to je plýtvání časem a penězi, nebudou se zavírat obchody a sklady, vše poběží 24 hodin bez zastávky, po 365 dní v roce, utáhneme všechny povolené šrouby.

Skončí období plýtvání penězi a časem, bude zde na vše digitální přídělový systém, zaměstnanec dostane přidělený čas na splnění úkolu, a když ten čas vyčerpá, a úkol nesplní, tak skončí v masové konzervě, ano, každý je snadno nahraditelný! GVKB čip bude mít vždy svatou pravdu, takto pravda a láska zvítězí nad nenávistí a lží, život je složitý proces a proto zde musí být profesionální kontrola tohoto procesu.

Na myšlení a řízení zde bude GVKB systém, lidi zde budou na podřadné práce jako je úklid špíny a fyzická práce v zemědělství, v kanceláři budou jenom GVKB roboti, GVKB roboti budou mocní a bohatí, lidi budou bezmocní a chudí, pro roboty zde bude ráj a pro lidi zde bude pekelný očistec.