Rubriky
2060

Náš systém ve své podstatě funguje na principu dogmatické sekty

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Političtí ubožáci rozhodují o nás bez nás, není to jenom problém jenom u našeho národa, jde o celosvětový dlouhodobý problém, který je zde od vzniku ideologie, což je mnoho tisíc let, co mocní a bohatí ubožáci rozhodují o nás bez nás. Je třeba si uvědomit, že jaké je centrum systému, takový je logicky i systém, je to jako u operačního počítačového systému Windows 10, čím kvalitnější je zde jádro tím lépe logicky operační systém i funguje. Ten kdo zažil zhroucení svého operačního systému a nemožnost jej obnovit, ví velmi dobře, o čem mluvím. Jak je to možné že se do centra našeho civilizačního systému dostávají snadno političtí ubožáci a oni potom chybně rozhodují o nás bez nás?

Náš systém ve své podstatě funguje na principu dogmatické sekty a je jedno jestli zde jde o; politiku, náboženství, podnikání, rodinu, atd. Za každým lidským řídicím systémem, bez výjimky, najdeme principy z fanatických sekt, klasickou známou ukázkou je Fašismus a Adolf Hitler, zde nikdo nepopírá to, že tento systém byl silně sektářský a ten kdo se proti tomuto systému pokusil postavit, byl rychle zlikvidován. Základním sektářským principem je snaha o přeprogramování lidského myšlení a promění lidí v ubohé tupé poslušné stádo, ten kdo se pokusí tomuto ideologickému dezinformačnímu tlaku naivně vzdorovat, je za to logicky tvrdě potrestán.

Dal jsem si tu práci, a prostudoval jsem veliké množství odborných knih a porovnával nejrůznější současné názory i názory lidí za minulosti, mění se u tohoto problému jenom povrch, ale v hloubce je pořád ona fanatická sekta, která je v každém člověku jako larva a trpělivě čeká na příležitost, aby vyrostla a proměnila člověka v ubožáka který má snahu postavit koncentrační tábory a zde likvidovat průmyslově svoje odpůrce, a jiný ksindl. Vše zde to jsou jenom příčiny a následky, jelikož chodíme oblečení tak naše sexuální energie je využívaná k manipulaci s druhými lidmi, čím silnější je zde top politický samec, tím větší zde on má i moc a bohatství.

Války to jsou jenom konflikty, mezi top politickými samci o to, co tyto top samci mnoho milují a potřebují, co na tom že ve válkách zemře veliké množství lidí, sektě nezáleží na tom, že zde jsou lidské ztráty, jí jde jenom o to, aby ona vyhrála boj o to, co sekta miluje a potřebuje. Jediná možnost jak tento starý problém konečně vyřešit, je předat veškerou moc a bohatství počítačům a internetu, bude zde GVKB elektronický bodovací anonymní systém, a ten kdo bude mít zde málo bodů, bude eliminován do GVKB masové konzervy, aby on nepřekážel zde těm, co mají mnoho bodů. Díky GVKB bodovacímu systému skončí naše špatné závislosti, protože ten kdo bude mít jakékoli špatné závislosti, ten zde bude systémem automaticky eliminován do GVKB masové konzervy, i v přírodě dochází k tomu, že je vše ubohé automaticky likvidované, za chyby se musí platit životem, dobrota je žebrota.