Rubriky
300

Nadbytek pro ty co jsou nahoře, logicky vytváří nedostatek pro ty, co jsou dole

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Je to tady v hajzlu protože je zde všude hajzlů jako sraček, vše zde jsou jenom příčiny a jejich následky, pokud je zde dobrota žebrota tak se tomu lidi přizpůsobí a následkem je to že se z lidí stanou hajzlové a tak je zde vše v hajzlu. Vše je zde hra o hodnoty, pravidla této hry určují hajzlové, co jsou nahoře tak, aby se nahoře udrželi, co nejdéle je to možné. Je to marnost se snažit bojovat s hajzly co jsou nahoře, následkem je stres a deprese, alkohol a cigarety nejsou správným řešením toho, že je zde díky hajzlům vše na hovno.

Války v nahotě odhalují to, že je zde vše v hajzlu díky hajzlům co jsou nahoře a tak zde mají moc a bohatství, milion milionářů vlastní většinu světového bohatství a tak je zde vše v hajzlu. Peníze hajzlům nesmrdí o tom je konzumní civilizace, hajzlové pravdu a lásku eliminovali, aby zde mohla kralovat lež a nenávist, z díla poznáváme to, že nám vládnou hajzlové, není zde kapitalismus a socialismus, je zde kleptokracie (vláda lhářů a zlodějů), proto je zde i nefungující hospodářství.

Jednoduchým ukazatelem toho jak veliká je zde kleptokracie, je spotřeba cigaret a alkoholických nápojů. Platí zde přímá úměrnost taky v tom, že čím více lidi platí státu; daně, clo, poplatky, pokuty, certifikace, atd. tím více je tam i kleptokracie, nadbytek pro ty co jsou nahoře, logicky vytváří nedostatek pro ty, co jsou dole.

Navíc přichází digitalizace, najednou GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, nebude zde už soukromé vlastnictví a nebudou zde peníze, každý člověk dostane do hlavy GVKB čip a tak se z něj stane robot na dálkové ovládání, pokles kvality a výkonu bude znamenat eliminování v krematoriu, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita. Miliony zbytečně mrtvých otroků každý den to bude jenom GVKB statistika, tragédie bude, pokud se porouchá GVKB informační technologie, která zde bude vše mít pod kontrolou.