Rubriky
2070

Můžeme zakonzervovat informace a programy, jenže za nějaký čas zakonzervované informace a programy ztratí svojí hodnotu

Naše konzumní civilizace, se snaží vše hodnotné násilně zakonzervovat, vysoké školy se tak stali továrnami, které zakonzervují v hlavách studentů hodnotné vědomosti, jenže je tu veliký problém, čas nejde zakonzervovat! Můžeme zakonzervovat informace a programy, jenže za nějaký čas zakonzervované informace a programy ztratí svojí hodnotu, klasickou ukázkou jsou peníze, které inflace eliminuje.

Zhroucení všech kulturních civilizací a organizací, je následkem toho že čas nejde zakonzervovat! Tak jako se časem rozbije keramická nádoba, tak se časem rozbije i dogmatismus, který je nám svatý, vše je zde dočasně a trvale zde jsou jenom změny a smrt.

Když se podíváme na starý film tak si myslíme, že je to zakonzervovaný čas, tak tomu ale není, zakonzervovali jsme jenom informace, které se stali v tom čase, ale čas běžel dále. Čas to je proudící energie, vše je zde jenom energie, hmota to je hologram, živá bytost to je inteligentní dočasný hologram.

Život je hra o hodnoty, a smrt to je konec hry, po smrti nic není, víra v to že je po smrti převtělení, nebo ráj, vychází z toužení po nesmrtelnosti, jde tedy o psychickou drogu. Jsi zde jenom na dočasné návštěvě, a vše co máš, to ti smrt odebere, nahý jsi na svět přišel a nahý z tohoto světa zase odejdeš, hromadil jsi hodnoty pro dědice, nebo pro stát.