Rubriky
Vláda

Multikulturní civilizace nefunguje

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Podívejte se na oblaky jak vznikají a zanikají, takový oblak o nic neusiluje a nechává se unášet větrem, někdy je obloha bez oblaků a jindy z oblaků prší nebo sněží, taky zde můžou být i; blesky, kroupy, duha. Proč člověk nemůže být jako obláček a musí toužit a tím se soužit?

Člověk je vysoce inteligentní systém, který existuje v civilizaci, kterou si za mnoho století pracně vytvořil, každá civilizace je založená na pravidlech a jejich dodržování, ten kdo porušuje pravidla je potrestán, pravidla určuje situace nebo elita, často je zde nespokojenost s pravidly, následkem je to že se pravidla mění a často je zde i mnoho výjimek z pravidel.

Logicky je zde snaha o to aby se pravidla sjednotila a optimalizovala, to ovšem naráží na odpor těch co zde mají moc a bohatství, změna pravidel většinou ohrožuje ty co jsou nahoře a mají se dobře, následkem je konzervatismus který je; náboženský, filosofický, politický, sociální, ekonomický, vědecký, technický, atd. konzervatismus má na svědomí zaostalost a tím i bídu a nezaměstnanost.

Konzervatismus není jenom problém u národa je to i problém u jedince, takový konzervativní jedinec se nechce přizpůsobit nové době a tím způsobuje svému okolí mnoho problémů, to že takového konzervativního jednice zavřeme do psychiatrické nemocnice, nebo do vězení není správné řešení, správné řešení ani není mu dát silné prášky na hlavu, nebo mu tolerovat konzumaci alkoholických nápojů a kouření cigaret.

Správné řešení je přemístit tyto jedince daleko od vyspělé civilizace a ponechat je zde svému osudu, aby se zde sami o sebe postarali. Multikulturní civilizace nefunguje, nemůže vedle sebe žít v klidu vlk a ovce.