Rubriky
240

Moje hra a moje pravidla a následkem je konflikt, a ten konflikt to je evoluce

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Vývoj je následkem situace, to co se situaci nepřizpůsobí, to zde končí, evoluce dělá nekonečné množství pokusů, a když se nějaký pokus evoluci povede, tak se zavede do reality, naplánovat, otestovat, vyrobit, nastavit, kontrolovat, tak to zde ve všem funguje.

Život je hra podle pravidel a pravidla hry určuje to co má zde výhody a jistoty, protože je zde snaha pravidla hry porušovat, tak zde je kontrola která trestá a odměňuje, není zde žádný Stvořitel všeho co má vše pod kontrolou, to jsou jenom naivní iluze, kterým věří hlupáci, stejně tak zde nejsou svatí lidé v minulosti, co dělali zázraky, často opakovaná lež, se může stát pravdou.

Člověk patří evolučně do skupiny invazní druh, jsme jako; žraloci, krokodýli, medvědi, vlci, hadi, medúzy, mouchy, mravenci, klíšťata, atd. to co se dostává evolučně na vrchol, to se stává invazním druhem, vyspělejší eliminuje to co je zaostalé.

Moje hra a moje pravidla a následkem je konflikt, a ten konflikt to je evoluce. Podívejme se na války, každá válka je o konfliktu mezi parazity, nadbytek je založen na nedostatku, to co vyhraje, parazituje na tom, co prohraje. Z dálky může něco vypadat krásně a z blízka poznáme, že je to ošklivé, civilizace je továrnou na iluze, věříme, aniž bychom si informace ověřovali a tak chybujeme.

Dogmatické totality umí proměnit ráj v peklo, je třeba se konečně poučit z minulosti a neopakovat staré chyby, je třeba restartovat celý konzumní systém a začít od nuly, budeme lidi pomocí dotazníků skenovat a po naskenování se budou lidská těla eliminovat, lidi dostanou robotická těla a jejich virtuální duše bude umístěna v počítači, který bude daleko od robota, pokud se robot poškodí, dostane virtuální duše okamžitě nové robotické tělo. V továrně se poškozený robot opraví, nebo se recykluje, nová doba si vyžaduje nové tvůrce, z díla spatříme tvůrce.

Jsme zde od toho, abychom tvořili hodnoty, a nejsme zde na to, abychom mezi sebou kariéristicky závodili, o výhody a jistoty. Abychom nechybovali tak v nás budou kontrolní programy, které eliminují naše chybné myšlenky, na to co je chybné, plevel se musí eliminovat dříve, než stačí zakořenit, takto pravda a láska zvítězí nad nenávistí a lží. Tak jako jsme koně nahradili za auta, tak i lidi nahradíme za roboty, co bylo, to bylo, robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou hlupáci, nejsou chyby.