Rubriky
140

Moderátor stránky pro adolescenty

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Moderátor stránky pro adolescenty, to je obrazně jenom uklízečka na veřejných záchodech, adolescenti co chodí na tyto veřejné stránky, si chtějí jenom psychicky anonymně ulevit, a jakmile se vyprázdní tak spokojeně odcházejí, pokud by zde nebyl moderátor, tak by měla tato stránka brzo nulovou návštěvnost. Z cizího krev neteče o tom to je, proto je práce moderátora stránky pro adolescenty mizerně ohodnocena a většina moderátorů to zde i brzo zabalí a jde dělat něco jiného.

Přichází doba GVKB umělé inteligence a ta eliminuje moderátory, vše jde naprogramovat a nebude to trvat dlouho a nebudeme už potřebovat k ničemu vysokoškoláky a středoškoláky, protože je nahradí GVKB roboti s kravatou. Internet v současné ubohé podobě, nahradí GVKB čipy do hlavy.

Lidi nebudou už znát realitu a jejich těla bude ovládat GVKB čip a umělá GVKB inteligence, evoluce je jako lavina a tak nahrazuje staré novým. Mnozí namítnou, že lidi nebudou souhlasit s tím, že mají mít GVKB čip v hlavě, ten kdo bude dělat problémy při globálním očipování, ten bude policejními GVKB roboty eliminován a recyklován, zájem celku byl a bude nad zájmem egoistického jedince.