Rubriky
Fotoaparát

Mnoho let praxe promění amatéra v profesionálního fotografa

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Jedna věc je si myslet to že mám talent na …. Druhá věc je dokázat v praxi že jsem lepší než je konkurence! Často se setkáváme i s profesionály co dělají něco na co nemají talent a podle toho potom jejich práce vypadá, v přírodě je to jednoduché, nemáš na to talent tak jsi mrtvý, v lidské společnosti je ale protekce a tak se může člověk bez talentu dostat na vysokou funkci a zde napáchá mnoho škod.

Pořád zde platí z díla poznáme tvůrce, slova mohou klamat ale dílo klamat nemůže, mnoho lidí si hraje pyšně na soudce a myslí si že má talent na to soudit a trestat cizí lidi za jejich drobné chyby, zapomínají se ale podívat na sebe, a sebekriticky si přiznat to že jsou ubohou nulou.

Je snadné pomocí telefonu udělat fotky co se nám líbí a myslet si naivně že máme talent na fotografování. Jenže fotky z mobilu nemají kvalitu fotek z profesionálního fotoaparátu který je veliký a drahý.

Mnoho let praxe promění amatéra v profesionála, nestačí si přečíst knihu o fotografování a absolvovat kurz pro fotografy, musíte nafotit obrovské množství fotek a ty umět upravit v programu na úpravu fotek, pouze jedno procento amatérských fotografů má talent a tím i naději, že by se mohli stát profesionálním fotografem. To že se vaše fotky z mobilu líbí lidem ve vaší rodině, neznamená to že máte talent na fotografování.