Rubriky
10

Mlýn na hříšné ubožáky

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Tento konzumní svět je plný hříšných ubožáků, které je třeba recyklovat, nejsou na světě hříšní ubožáci tak nejsou s hříšnými ubožáky problémy, zavedou se globálně každoroční prohlídky lidí a ten kdo bude nekvalitním ubožákem, ten se eliminuje a recykluje.

Ano bude nám všem líp, pokud zde nebudou hříšní ubožáci se kterými jsou zde jenom samé problémy, dobrota k hříšným ubožákům, má za následek naši blbou náladu. Je třeba pochopit to že pokud zde jsou jenom kvalitní lidi tak se ekonomický a sociální úspěch brzo dostaví, podívejme se do přírody zde nejsou ubožáci protože jsou eliminováni.

Eliminovat ubožáky pomocí válek to je chybné řešení, protože se zničí mnoho hodnot a eliminují se i kvalitní lidi. Jak si to uděláme takové to i budeme mít, z pohledu globální umělé inteligence je genocida optimálním řešením současné krize, vše je zde evoluční proces ve kterém je každý člověk jenom pokusným materiálem a evoluce potřebuje kvalitní pokusný materiál.

Zavede se sjednocení a tak se sjednotí; měna, jazyky, kultury, zákony, normy, atd. bude zde jeden globální národ a už zde nebudou hranice a clo, místo jmen budou mít lidi jenom globální číslo, budou zde globální uniformy, globální móda, atd. Vše bude řídit jenom globální umělá inteligence a ta to spočítá všem hříšníkům a ubožákům, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, padni komu padni.