Rubriky
150

Milion milionářů ovládá tento konzumní svět

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Není zde demokratický kapitalismus, je zde egoistický individualismus, vše je o tom, že z dálky vše vypadá jinak než z blízka. Milion milionářů ovládá tento konzumní svět a to je egoistický individualismus, nadbytek je zde díky nedostatku. Milion mrtvých lidí ve zbytečné světové válce to je nudná statistika a smrt starého prezidenta v nemocnici, to je tragédie, o tom je egoistický individualismus.

Vyspělý parazitismus je založen na egoistickém individualismu, a proto zde jsou všude mnoho tisíc let otrokáři a otroci, rovnost je zde jenom ve smrti, peníze umožnili vytvoření ekonomického otroctví, nemáš peníze tak je z tebe žebrající bezdomovec. Dělníci dostanou jenom tolik peněz, aby mohli pracovat a nemohli si peníze ušetřit, aby si mohli od práce odpočinout delší dobu.

Rozděluji ty druhé na úspěšné a neúspěšně egoistické individualisty, ti co jsou úspěšní, mají služebního řidiče a sekretářku, ti co jsou neúspěšní, mají minimální mzdu a veliké dluhy. Život je hra podle pravidel, a ta pravidla vytvářejí ti, co jsou nahoře, pro ty co jsou dole tak, aby se nahoře udrželi, co nejdéle to jde, následkem je logicky blbá nálada a konzumace piva a cigaret.

Všechny pokusy o to, aby nám bylo všem lépe, se ukázali jako naivní, vždy je lépe jenom těm co jsou nahoře a těm co jsou dole je zle. Nebude to ale trvat dlouho a místo lidí zde budou roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty, a poslední nahá skupina lidí, skončí za sklem v poslední zoologické zahradě v pavilonu s opicemi.