Rubriky
Daně

Lov hodnot je klíčem ke vzniku člověka

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Jak zde evolučně vznikl sobecký člověk? Věřící se spokojí s bohem který nás z ničeho stvořil, potom zde jsou ti co věří na mimozemšťany, nakonec zde jsou vědci co vycházejí z toho že jsme vznikli evolučně z opice. Bohužel nemáme stroj času, abychom si v tom konečně udělali jasno, můžeme i vycházet z toho že vše je zde jenom Matrix, a že člověk je virulentní inteligentní počítačový virus, který napadl virtuální realitu.

Jaká je ale objektivní pravda? Ležel jsem dlouho ve vaně a najednou jsem nahý vyskočil a volal jsem nalezl jsem to, klíčem je to že jsme lovci co loví divokou zvěř, a dneska lovíme zase moc a bohatství. Lov hodnot je klíčem ke vzniku člověka, aby byl lov smečky úspěšný, musí zde být spolupráce a stimulace, býložravci mají malou inteligenci!

Podívejme se na velikou oblibu počítačových her, kde se z nás stávají lovci nebo vojáci, tam kde není lov a zabíjení tam je zaostalost a deprese, všechny úspěšné civilizace měli moderní armády které přinášeli veliký užitek ve formě otroků a podrobených území, co museli platit naturální daně vítězi.

Když jsme vylovili zvěř, začali jsme lovit lidi, nic evolučně nového i mraveniště mezi sebou bojují, život je hra o to co potřebujeme a milujeme, díky hře se rychle zdokonaluje naše inteligence a naše tělo, proto je nejhorším trestem samovazba, ve které nemůžeme hrát o hodnoty. Proč v místech kde rostou banány nejsou války? Lidi zde žijí většinou stylem z ruky do huby, a tak mají holé zadky, zde není tak o co válčit, války jsou vždy o hodnoty, jenom amatér bojuje zadarmo!