Rubriky
230

Lidi nejsou hříšný dobytek, který potřebuje svatého pastýře

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Tak jako poskytujeme systémům a strojům servis, tak musíme servis i poskytnout lidem, jak se o něco nestaráme tak to chybuje a tím to špatně funguje, jenže servis u lidí je ekonomický problém, mnohdy se investice nevrátí a je zde ztráta. V přírodě, je servis poskytován jenom tomu je blízké, to co je cizí, o to se nikdo už nestará, protože dobrota je žebrota. Život je hra podle pravidel, a pravidla určují ti, co jsou nahoře, těm co jsou dole, co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole.

Zde se dostáváme k tomu, že nemůžeme všechny lidi házet do jednoho pytle, každý lidský jedinec je originál a potřebuje i originální přístup, lidi nejsou hříšný dobytek, který potřebuje svatého pastýře. Jelikož starat se o lidské tělo je neřešitelný problém tak lidi naskenujeme pomocí dotazníků a informace umístíme do počítačů.

Informační technologie bude řídit počítače a roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi budou existovat jenom ve virtuální realitě a místo titulů a jmen budou mít jenom statistická globální čísla. Současnost je o; rychle, levně, kvalitně, atd. toho lze dosáhnout jenom tím, že zde nebudou lidi, co dělají chyby, vše jsme v civilizaci změnili a na sebe jsme zapomněli.