Rubriky
2030

Lidi jsou pro moderní digitální dobu už zastaralý systém zaměstnance, a je třeba lidi nahradit za roboty

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Ekosystém a lidská civilizace to jsou jenom systémové procesy, které jsou pod kontrolou, s narůstající složitostí a rychlostí nečekaných změn, často dochází k problémům s kontrolou systémových procesů a následky nám způsobují problémy. Nemoc nebo válka to je následek špatné kontroly systémových procesů, velmi dlouho se zaobírám profesionálně optimální kontrolou systémových procesů a dospěl jsem k tomu, že je to prioritách, ti co jsou nahoře a mají výhody a jistoty, nechápou důležitost kontroly systémových procesů, a teprve když se něco hodnotného hroutí, tak najednou si myslí, že specialisté dokážou zázraky.

Lidi jsou pro moderní digitální dobu už zastaralý systém zaměstnance, a je třeba lidi nahradit za roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, lidi dáme do masových konzerv a tím se vše vyřeší optimálně. Podívejme se na programátory, když vyhodnocuji to, co naprogramovali, tak je mi zle od žaludku, tolik amatérských chyb udělat v programu, na to už musí být talent, to snad ani není možné!

Nebo se podívejme na problematiku náboženství a sekt, jednou je vědecky doloženo to, že náboženství a sekty jsou zastaralý ideologický systém, který nemá v moderní době co dělat a přesto zde náboženství a sekty ještě existují? Všechny lidi co mají nějakou spojitost s náboženstvím nebo sektami, dáme do masových konzerv, taky dáme do masových konzerv ksindl, se kterým je zde mnoho ekonomických problémů. Nejde rozhodně o; genocidu, diskriminaci, extremismus, vandalismus, rasismus, atd. jde o optimální globální kontrolu systémových procesů.