Rubriky
2100

Konflikty a války v nahotě odhalují to, že lidi jsou inteligentní dobytek, který myslí a žije jako inteligentní dobytek

Vše je zde o protikladech, napětí mezi protiklady, je zdrojem energie, který zde se vším pohybuje, emancipace je naivní utopie, vždy ti co jsou silnější, budou egoisticky manipulovat s těmi, co jsou slabší. Konflikty a války v nahotě odhalují to, že lidi jsou inteligentní dobytek, který myslí a žije jako inteligentní dobytek, politika a ekonomika je proto logicky bojem o koryta.

Prezident ředitel celebrita, to je elita, každé lidské stádo potřebuje elitního pastýře, co má k dispozici honicí psy, těžko se stoupá existenčně nahoru a lehko se padá dolů. Výhody a jistoty jsou obrazně jako mucholapka, ke které se přilepí bezcharakterní kariéristi na celý život, nemůžeš sloužit mnoha pánům, když se jednomu pánu zavděčíš, jiné pány tím rozhněváš.

Jsi tím, komu sloužíš, život je o prioritách, všeho v životě zkus a dobrého se drž, každý si musí najít svojí cestu a svůj cíl, každý je originál v originální situaci, univerzální módní cesty jsou dobré akorát pro hloupý a chudý dobytek. Diktátoři by nejraději oblékli lidi do uniforem, a dali by lidem na uniformy čísla, pro ně jsou lidi jenom loutky s nulovou hodnotou, které ovládají pomocí výhod a jistot, které mají k dispozici díky dogmatické centrální demagogii.

Co bylo, to bylo, zítra zde bude GVKB umělá inteligence a GVKB roboti, lidi dostanou do hlavy GVKB čipy a ten kdo nebude pracovat rychle a správně, ten skončí v GVKB masové konzervě, z lidí se tak stanou nahé a hladové šťastné loutky na globální dálkové GVKB ovládání, takto láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží na věčné GVKB časy.