Rubriky
EU

Knihy Leviathan a Vladař říkají, že dobrota je žebrota

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Ano, povrchní ekonomické reformy v EU nefungují. Kořenem všeho zla zde jsou už mnoho století povrchní ekonomické reformy, pokud padne veliká stará konzumní civilizace tak příčinou jsou vždy povrchní ekonomické reformy, v minulosti lidstva zde bylo velmi mnoho konzumních civilizací co zaniklo díky povrchním ekonomickým reformám, podobné je to i u organizací a podniků, zde jsou taky povrchní ekonomické reformy a následkem je logicky zánik organizace nebo podniku. V přírodě nejsou povrchní ekonomické reformy, zde jde každá ekonomická reforma do veliké hloubky! 
Podívejme se třeba na problém lidí, co existují na okraji konzumní civilizace jako sociální ubožáci, počet těchto lidí se neustále v EU zvětšuje, a tím je zde i mnoho systémových problémů, které politici v EU neumí optimálně vyřešit, díky jejich populistické bezcharakterní politice. Optimálním řešením které jde do hloubky je kontrola porodnosti v EU a pokutování těch co se chtějí rozmnožovat aniž mají k tomu EU certifikaci. 
 
EU potřebuje vysoce kvalitní zaměstnance jenom tak zde bude vše optimálně fungovat nejsme tak bohatí abychom si mohli v EU dovolit nekvalitní zaměstnance, taky se v EU zavede každoroční certifikace kvality člověka od narození do smrti, pokud někdo tuto certifikaci každý rok nezíská tak bude v krematoriu automaticky eliminován, padni komu padni, pro nikoho nebudou výjimky a imunita. 
 
EU nebude už nemocnicí, ve které je zdravý člověk vzácnou výjimkou, pevnost řetězu vychází z nejslabšího článku o tom jsou ekonomické reformy které fungují. V současnosti každý v EU pracuje většinou ve velikém kolektivu, a pokud se tento kolektiv skládá jenom z psychicky a ekonomicky nemocných lidí, tak je vaše práce pro vás psychickým a ekonomickým očistcem. 
 
Problémem není to, že se všude potřebné hodnotné zdroje centrálně a monopolně přerozdělují, regulace zdrojů je systémově správným řešením, pokud tuto regulaci provádí jenom centrální EU umělá inteligence a člověk nemůže nijak tuto regulaci subjektivně a egoisticky ovlivnit. 
 
Člověk vždy bude mít tendenci parazitovat na systému, z díla poznáme tvůrce, druhá světová válka v nahotě odhalila to, že člověk je člověku vlkem! Knihy Leviathan a Vladař jsou sice už velmi staré, přesto je zde mnoho klíčových informací, které nám mohou pomoci pochopit současné ekonomické a politické problémy, v principech jsou si naše ekonomické a sociální problémy v EU podobné už mnoho století, pořád platí lidové heslo, dobrota je žebrota!