Rubriky
30

Když zde už nejsou hříšníci, tak zde není ani očistec

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Jak být první? Podívejme se na vše v nás objektivně a zjistíme, že se vše točí okolo výhod, můžeme tak rozdělit lidi a zboží podle výhod, problémem je to že výhody pro ty co jsou nahoře vytvářejí nevýhody pro ty, co jsou dole. Následkem zde jsou kariéristické závody o místa; prezidenta, ředitele, starosty, ministra, předsedu vlády, senátora, poslance, diplomata, soudce, notáře, celebrity, atd.

Mohli bychom použít rozdělení na ligy, co jsou ve sportu, ten kdo je v poslední lize se chce dostat do první ligy. Jak být první kariéristickém závodě? Vše je o tom čemu dáme protekci, je to jako na zahrádce, musíme neustále eliminovat plevel a parazity, taky se musíme dobře starat o to, co nám na zahrádce přinese užitek.

Výhodné je dělat vše ve velkém, protože tím můžeme použít automatizaci a mechanizaci. Pokud se něco dělá ve velkém tak logicky zde jsou i veliké problémy, mnozí chtějí lhát a krást ve velkém, zde se dostáváme k otázce kontroly lidí, co chtějí lhát a krást ve velkém, jak kontrolovat; prezidenta, ředitele, starosty, ministra, předsedu vlády, senátora, poslance, diplomata, soudce, notáře, celebrity, atd.

Zde může pomoci kontrolní GVKB čip v hlavě který bude mozek kontrolovat a neustále bude odesílat informace do globálního kontrolního centra. Pokud někdo bude porušovat; pravila, zákony, předpisy, normy, morálku, atd. tak kontrolní GVKB čip vypne mozek ve spánku a ráno si pro tělo přijede pohřební služba, lidí je na světě jako much a každý je snadno nahraditelný. Tím skončí nutnost mít armády a policii, nejsou lháři a zloději tak nejsou ani problémy. Veliký nedostatek zaměstnanců se vyřeší pomocí GVKB robotů a GVKB umělé inteligence, nejsou hříšníci tak zde není očistec.