Rubriky
200

Když staré iluze už nejdou na odbyt tak je logické že se musí začít vyrábět nové iluze

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Tak jako si kupujeme nové věci, tak i potřebujeme logicky nové iluze, civilizace je továrna na iluze, když staré iluze už nejdou na odbyt tak je logické že se musí začít vyrábět nové iluze, o které bude zájem. Období totalitního dogmatismu končí, lidi nejsou už hloupí, aby věřili tomu, co si nemohou ověřit.

Strašit lidi bohem a peklem to už nefunguje, lidi mají blbou náladu, protože se díky kariéristické pyramidě mají blbě, nadbytek pro kariéristy co jsou nahoře, logicky znamená nedostatek pro ty, co jsou dole, spravedlnost je zde jenom ve smrti. Naše tělo a naše duše jsou příčinou toho, že máme blbou náladu, je třeba přejít do virtuální reality.

Lidi se pomocí GVKB dotazníků naskenují a lidi budou existovat jenom ve virtuální realitě jako programy umělé inteligence, na fyzickou práci zde budou stroje a roboti, lidi budou jenom na psychickou práci, která zajistí funkčnost nové digitální civilizace, ve které se nelže a nekrade.

Vše jsme změnili a na sebe jsme zapomněli, GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Nová doba je o; rychlosti, levnosti, kvalitě, toho lze dosáhnout jenom tím, že zde místo lidí budou stroje a roboti, takto se zamezí tomu, aby lidi mohli chybovat, protože lidi budou pod neustálou kontrolou GVKB informační technologie.