Rubriky
Vláda

Kdy zavřeme do vězení v EU veliké zloděje?

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Proč je internet a mobilní telefonování u nás velmi drahé? Ryba smrdí od hlavy, tou hlavou jsou ti, co zde mají moc a bohatství, monopol poskytuje drahé a nekvalitní produkty a služby, není u nás demokratický kapitalismus, je zde centrální monopolismus!

Sledujeme toky peněz, které zákazníci platí za internet a mobilní telefonování, a zjistíme to, že naše peníze mizí do ciziny, nebo do daňových rájů, malé platy a vysoké ceny, o tom je centrální monopolismus u nás.

V Polsku je mobilní telefonování a internet levný, protože si zde vláda uvědomila, že bez levného internetu a levného mobilního telefonování se ekonomika a politika nepohne dopředu, malé zloděje zavíráme na mnoho let do vězení, a veliké zloděje v EU do vězení nezavřeme, protože oni mají zde výhody díky tomu, že je v EU veliký klientelismus a veliká korupce.

Pokud trváte na vysokých cenách za internet a mobilní telefonování, tak dělníci u nás budou trvat na vysokých platech, potřebujeme stejné minimální platy, jaké jsou v Německu, nejsme ekonomičtí otroci! Proč mají u nás jenom státní zaměstnanci levné telefonování a levný internet, je to díky klientelismu a korupci.