Rubriky
Vláda

Kdo nebo co může za války?

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Parazitují na nás naše děti? Podívejme se na naše děti objektivně bez emocí, mnoho let se o ně staráme a nic z toho většinou nemáme, u zvířat péče o děti funguje jinak a zde děti na rodičích neparazitují. V naší konzumní kultuře se vše točí kolem pravidel a situace, vše je o tom čemu dáme protekci, za každý dobrý skutek jsme potrestání a péče o děti je dobrý skutek.

Pokud je živý systém jednoduchý tak zde není potřeba péče o potomstvo, jakmile se živý systém stává složitým tak je zde nutná péče o potomstvo. V minulosti ženy nepracovali a starali se jenom o potomstvo, jenže díky neustálým válkám došlo k tomu že museli ženy pracovat a tím se nemohli starat o potomstvo. Najednou začali děti na rodičích parazitovat a podle toho se rodiče chovali k dětem.

Kdo nebo co může za války? Moje hra a moje pravidla, následkem je konflikt nebo válka, proč je takový problém pravidla optimálně globálně sjednotit? Pokud se pravidla a vše ostatní globalizuje tak zmizí hranice mezi státy a organizacemi, tím pádem ti co jsou nahoře najednou budou dole, nikdo si nepodřízne dobrovolně větev na které sedí jako; král, prezident, milionář, celebrita, ředitel, atd.

Život je hra podle pravidel a ve hře jde o to vyhrát a získat výhody nebo peníze. Války nejsou problém jsou součástí evoluce, problémem je to že následkem je u žen emancipace, a tím jsou pro rodiče děti přítěží. Je třeba války řešit globálně byrokraticky, něco jako je stavební povolení, kdy bude trvat mnoho let než se nějaká válka v OSN konečně povolí, ten kdo začne válku bez povolní bude potrestán genocidou pomocí termobarické zbraně.