Rubriky
150

Kapitalismus nahradí robotismus

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Přichází doba, kdy budeme muset spolupracovat s inteligentními autonomními roboty, nebude to jenom v továrnách, bude to i v kancelářích a nemocnicích. Je naivní si myslet to, že budeme robotům poroučet a oni za nás budou pracovat, tak to nebude, roboti budou poroučet a lidi budou pracovat.

Z lidí se stanou dostihoví koně, co se budou šlechtit na veliký výkon a spolehlivost, každé zaměstnání bude jako vrcholový sport, pokud neseženete do týdne práci, tak budete eliminováni a recyklováni, nebude zde žádná sociální podpora a nebudou zde ani invalidi a důchodci.

Každá práce, kterou seženete, bude jenom na několik hodin, nikdo vám nedá jistou práci na dobu neurčitou, ani nikdo nesežene vedoucí funkci jako politik nebo podnikatel, na všech vedoucích funkcích budou jenom roboti. Přežijí jenom ti nejlepší jedinci, kapitalismus nahradí robotismus.

V centru nebude kapitál ale roboti, GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, lidi zde budou jenom na podřadné ubohé práce, které nechtějí dělat roboti. Největší šok to bude pro lidi co byli vysokých funkcích a najednou se z nich rychle stanou otroci, logicky u těchto lidí bude mnoho sebevražd, protože smyslem života těchto lidí bylo egoistické parazitování.