Rubriky
230

Jsme povrchními pokrytci, protože myslíme a konáme podle situace

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Vše je zde o tom že z díla se pozná tvůrce, můžeme vše oznámkovat jako ve škole abychom nechybovali, jenže naše známkování bude povrchní, co je vlastně pod povrchem který známe. Pod povrchem je většinou opak toho, co je na povrchu a tak třeba pod tvrdým povrchem je něco co je měkké.

Jsme povrchními pokrytci, protože myslíme a konáme podle situace, civilizace je obrazně továrnou na iluze, místo pravdy a lásky je zde jenom lež a nenávist, je snadné hledat chyby na tom co je nám cizí a je těžké hledat chyby na sobě! Sebekritika vyšla z módy, v módě je kritizovat vše co je nám cizí, kde je zakopaný pes?

Zakopaný pes je v naší hříšnosti a nenormálnosti, hříšník zde honí hříšníka, blázen zde honí blázna. Kdo si ale je schopen a ochoten přiznat to, že je je hříšným bláznem? Všichni jsou hříšnými blázny, jenom já nejsem hříšným bláznem, protože já jsem lepší než jsou druzí, o tom je naše egoistické pokrytectví.

Všechny snahy o to aby se lidi změnili k lepšímu nebo aby se k lepšímu změnila společnost jsou naivní a marné, vše je zde už jenom hrou podle pravidel a pravidla většinou určují ti, co jsou nahoře, díky tomu že měli protekci. Já jsem lepší než jsi ty protože ….., kariéristické závody stvořili konzumní očistec, ve kterém jsou nám cizí lidé peklem.

Už brzo bude lidem vystaven účet za to co zde způsobili, lidi zaplatí tím že zde evolučně skončí a místo lidí zde budou počítače a stroje, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi už v civilizaci nebudou protože lidi se pomocí dotazníků naskenují a potom se jejich těla eliminují, nejsou lidi tak nejsou chyby.