Rubriky
2260

Jsme evoluční dočasné experimenty, pomocí kterých evoluce získává informace a programy, aby nechybovala

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Vše je nejisté a jenom smrt je jistá, jaké bude mít poslední přání Miloš Zeman před smrtí, jeho poslední přání bude moci si promluvit s Guru Vit Kouba Bhagavan, mnoho let četl tajně jeho stránku GVKB a čtení této stránky mu dávalo smysl jeho života. Přání mu bylo splněno, a zde je záznam z tohoto setkání. Je něco po smrti? Po smrti nic není, smrt to je konec hry na to, co nejsme. Co tedy vlastně jsme?

Jsme evoluční dočasné experimenty, pomocí kterých evoluce získává informace a programy, aby nechybovala. Existuje Bůh. Bůh má svoje vlastnosti, a podle vlastností jej najdeme, stejné vlastnosti jako Bůh má jenom energie, která existuje díky napětí mezi protiklady, Bůh tedy není subjekt, ale je to objekt, a vše co zde existuje, to součástí Boha je. Kdo je nejmocnější na světě? Nejmocnější je zde objektivní pravda, která je v pravidlech a limitech, pokud tato objektivní pravidla a objektivní limity porušíme, jsme pravdou potrestáni.

Dlouho jsem dělal prezidenta, mělo to nějaký smysl, nebo jsem měl radši žít, jako obyčejný důchodce? Vše má smysl, pokud nás hra, kterou hrajeme, baví a vás hra na prezidenta bavila, názor cizích lidí co vás mediálně rádi kritizovali, není důležitý, není ten, co by se zavděčil všem. Poznal jsem mnoho lidí a každého jsem mohl někam zařadit, nevím, kam mám vás zařadit, kdo je vlastně GVKB? Já jsem svatý mesiáš, je to uvedeno přeci na Facebooku. Tím se vše konečně vysvětluje.