Rubriky
240

Jestliže nejsou příživníci tak nejsou s příživníky problémy

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Příživníci se neskenují pomocí digitálních dotazníků a jejich těla se eliminují, informace získané ze skenování se potom prodají GVKB systému, všichni na tom vydělají a nikdo si nebude stěžovat, nejsou příživníci tak nejsou s příživníky problémy. Zavede se kontrolní digitální globální GVKB systém, který bude lidi mít pod kontrolou a bude vyhodnocovat příživníky a posílat je na GVKB skenování a eliminování.

Nebudou zde výjimky a imunita, dneska jsi nahoře a zítra budeš naskenován a eliminován, lidi změní svoje myšlení a budou se snažit o to, aby nebyli příživníky, takto konečně pravda a láska zvítězí nad nenávistí a lží. Jelikož díky eliminování příživníků po milionech, zde bude globálně nedostatek zaměstnanců a funkcionářů, tak na uvolněná místa nastoupí GVKB roboti, ten kdo nebude pracovat jako robot, ten bude označen za příživníka, a bude naskenován a eliminován.

Mnozí zbabělci budou mít snahu utéci z konzumní civilizace do míst, kde není internet, jejich zbabělý útěk jim ale nepomůže, protože zde bude invaze GVKB robotů do zaostalých míst a zavádění zde civilizace. Poslední nahá skupina lidí skončí v poslední zoologické zahradě, v pavilónu opic, na cedulce bude napsáno, PRACUJÍCÍ OPICE.