Rubriky
110

Jádrem problému je zde egoistické toužení po parazitování

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Evoluce je jako lavina, nejde totiž zastavit, je možné jenom se přizpůsobit, to co se odmítne optimálně rychle přizpůsobit, to evoluce násilně eliminuje. Komu není od zkušeného rady, tomu už není pomoci, tak jako zde jsou cikáni, ze kterých se bohužel evolučně stali nepřizpůsobiví příživníci, tak zde jsou i podniky a organizace, co fungují jako příživníci, protože se nedokážou přizpůsobit evolučním změnám, které chtějí vše modernizovat a optimalizovat. Z dálky může podnik nebo organizace vytvářet iluzi modernizace a optimalizace, z blízka poznáte, že jde o povrchní změny a pod povrchem se nic nezměnilo.

Jádrem problému je zde egoistické toužení po parazitování, dobrota je přeci žebrota, pokušení je veliké, udělat pravidla hry tak, že zde bude možné parazitování. Každé parazitování je zde ale dočasně, protože dům bez základů spadne. Základem je zde pravda a láska, postavit podniky a organizace na lži a nenávisti to nemůže fungovat dlouho.

Průmysl chce vyrábět automobily, ale stát nechce stavět silnice a parkoviště pro automobily, vše souvisí se vším, prý stát nemá peníze na silnice, to je lež stát peníze má ale nechce je dát na; silnice, mosty, tunely, železnice, atd. a dává je do; armády, policie, soudnictví, vězení, politiky, byrokracie, atd. stát je ekonomicky negramotný! Všimněme si toho, že tam kde nejsou silnice a železnice tam je veliká zaostalost, levná a rychlá doprava lidí a zboží, je prioritou pro modernizaci a optimalizaci.