Rubriky
Daně

Inflační proces

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Hodnota je závislá na nedostatku a potřebnosti, pokud umíráte žízní má pro vás velikou hodnotu pitná voda, hodnota vychází z aktuální situace, změna situace vede ke změně hodnoty. Inflační proces není jenom u; peněz, zboží, služeb, informací, programů, popularity, atd. inflační proces je u i hodnoty člověka, někdo skončí ve vysoké funkci; krále, prezidenta, ředitele, celebrity, ministra, senátora, poslance, soudce, profesora, atd. a okamžitě u něj nastává inflační proces jeho hodnoty, do té doby dokud si nenajde jako kariérista jinou vysokou funkci, jedinou jistotou je zde nejistota, život to je hra o výhody a jistoty. 

Podívejme se na to, jak ve válce je veliká inflace hodnoty člověka, hromadíte pracně moc a peníze, přijde válka a je z vás žebrák nebo mrtvola, taky zde ještě existují živelní pohromy jako; zemětřesení, záplavy, požáry, epidemie, hladomory, uragány, atd. největším problémem jsou chyby co dělají lidi, poslouchám bezdrátová sluchátka COWIN E7 ANC černá a najednou sluchátka ztichla.
 
Zkouším všechno možné a za několik minut jsem našel příčinu a tu jsem opravil, příčnou bylo to že operační systém Android 9 v telefonu Xiaomi Redmi Note 8 vypnul bezdrátové napojení na sluchátka sám od sebe. Co z toho plyne? Čím více je systém složitý, tím větší je pravděpodobnost, že bude chybovat, pokud tedy chceme minimalizovat inflaci musíme začít s globální optimalizací u všeho co je složité a vadné, dáme lidem globálně do hlavy GVKB čipy co mozek odříznou od reality, tím už lidi nebudou dělat konečně amatérské chyby a tak se zastaví inflační proces který stvořil konzumní očistec.