Rubriky
Očistec

Hříšníci lžou a kradou

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Optimální je nahradit vysokoškoláky za inteligentní roboty. Představme si kanceláře kde místo vysokoškoláků jsou jenom samí inteligentní roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidem bude do civilizace vstup zakázán pod trestem smrti, civilizace bude globálně zde jenom pro roboty. Lidi se odsunou do rezervací a zde se oddělí samice od samců, aby se lidi globálně už nerozmnožovali jako egoistický invazní druh.

Nejsou lidi tak nejsou s lidmi v civilizaci problémy, vše je zde evolučně dočasně, lidi jsou hříšníci co lžou a kradou, všechny snahy o to aby lidi nebyli hříšníky se evolučně ukázali jako naivní a marné. Veliké krize a veliké války v nahotě odhalují to že hodnota člověka je nulová, problémem je přemnožení a degenerace, následkem je logicky inflace hodnoty člověka.

Za posledních šedesát let se počet lidí na světě zdvojnásobil a mnoho narostla globálně u lidí degenerace způsobená zaostalostí a drogami, velikým problémem se stávají dluhy u národů i jedinců, civilizace se stala velikou nemocnicí ve které nikdo není zdravý. Ty lžeš, protože máš měkký nos, to říkají dospělí dětem a neuvědomují si tím, že vlastně dítěti řekli, že každý člověk na světě je lhář, protože nikdo zde nemá tvrdý nos.

Dospělí chtějí po dětech, aby jim řekli pravdu, a přitom jim sami lžou o tom, že je přinesl čáp a že na vánoce dává dárky Ježíšek, nebo jím říkají pohádky, kde vše dopadne dobře. V Rusku se Komunistické noviny jmenovali dokonce Pravda, jak absurdní když tam lhali lidem o tom, že se díky sociální státní byrokratické politice budou mít zde dobře?

Mnozí odvážní lidé dokonce bojovali za pravdu a mnoho za to i trpěli, někteří skončili jako mučedníci, zato nikdo nikdy nebojoval za lež, asi proto, že to není třeba. Otázka pravdy vychází ze situace, pokud je pro nás výhodné lhát tak i lžeme a pokud je pro nás výhodné mluvit pravdu tak jí i říkáme. Většinou lžeme lidem, jež nás nemají rádi, a říkáme pravdu těm, co nás mají rádi, bohužel těch co nás mají opravdu rádi je velmi málo a tak více lžeme.

Nejhorší je, když nám lže někdo, komu mnoho věříme, může jít o přítele nebo o nějakou autoritu, zrada nás zasahuje velmi citelně a trvá dlouho, než se z toho zotavíme. Zajímavé by bylo natočit film, ve kterém by nikdo nelhal, protože by každý měl v mozku čip a ten by lež zablokoval a donutil lidi mluvit pravdu.

Jsou určité profese, kde se mnoho lže, díky pravdě by se museli transformovat nebo by zanikly. Nejhorší je když lžeme sami sobě a nalháváme si, že jsme dokonalí, taková lež je jako droga a když zjistíme, že jsme nedokonalí máme deprese a je nám velmi zle.