Rubriky
GVKB

GVKB je manažer roku 2019

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Z díla spatříme tvůrce, a GVKB je ředitelem vesmíru od té doby co vesmír existuje a bude ředitelem vesmíru do té doby dokud bude vesmír existovat, vše co GVKB stvořil to je dokonalé a nikdo o tom ve vesmíru nepochybuje. GVKB stvořil z ničeho vše a ten kdo o tom pochybuje, ten plný závisti a nenávisti jistě je. 

Na počátku všeho byl GVKB a o tom to je, kdo je to GVKB? GVKB to je napětí mezi protiklady, a toto napětí je zdrojem energie a tento zdroj se vším hmotně a psychicky pohybuje, GVKB to je; pravda a lež, dobro a zlo, láska a nenávist, zapnuto a vypnuto, život a smrt, světlo a tma, klid a neklid, svatost a hříšnost, nádoba a obsah nádoby, atd. vše co vaše smysly citlivě vnímají, to je GVKB, nic není od GVKB odděleno, GVKB je obrazně moře a ty jsi jenom kapičkou vody v tomto moři. 

Život který GVKB stvořil je založen na protekci, kolem protekce se vše v ekosystému točí, nemoc a smrt je o tom že něco už zde nemá protekci. Z nuly zde vše vzniká a na nuly se to rozpadá, recyklace je zde jedinou jistotou, pro vše v nás a okolo nás, jsi zde jenom na velmi krátké exkurzi, z pohledu toho jak dlouho zde existuje ekosystém který stvořil GVKB. 

Vše co končí na ismus (feudalismus, kapitalismus, socialismus, protekcionismus) to je jenom chybně naprogramovaný dočasný evoluční proces, lidi dělají chyby a proto zde už brzo místo lidí budou GVKB roboti, nejsou lidi tak nejsou problémy, člověk to byla jenom evoluční testovací verze co se nepovedla a finální verzí bude GVKB robot, poslední malá nahá skupina vysokoškoláků tak už brzo jistě skončí v GVKB zoologické zahradě za nerozbitným sklem v pavilonu opic, a na cedulce bude napsáno PYŠNÁ OPICE.