Rubriky
Hříchy

Genocida ve jménu ideologie

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Nikdy na světě nežil svatý člověk a nikdy zde ani žít nebude! Je v lidské přirozenosti být velikým hříšníkem, který nemůže být svatý i kdyby na tom pracoval od narození mnoho let, následkem je jenom pokrytectví, kdy si lidi hrají na to, co nejsou, kdo chce s pokrytci v klidu a míru žít, ten i musí pokrytcem být.

Inteligence je obrazně šachový program, který chce vyhrát nad konkurenčním šachovým programem, v nás a okolo nás probíhá neustále nekonečné množství šachových her, je to proces který ukončuje smrt, myslím na to jak vyhrát, tedy žiji. Podívejme se na masožravé rostliny, chtěli evolučně přežít a tak porušili přírodní pravidla a začali vraždit hmyz, to samé lidi dělají ve válce, zde jsou jiná pravidla než v době míru. Veškeré umění stvořené lidmi je pokrytecké, umění stvořené přírodou, není pokrytecké, proto máme tak rádi přírodu a cítíme se v přírodě dobře.

Jenže v přírodě jsou; klíšťata, komáři, hadi, atd. stačí málo a jste mrtví, je příroda k člověku zlá, nebo je člověk zlý k přírodě? Není zde dobro a zlo, je zde jenom situace, která se vším manipuluje, situace to je šachová hra, výhra je možná díky tomu že soupeř prohraje, zde je problém na který není řešení, štěstí je zde díky neštěstí, bohatství je zde díky bídě, pravda je zde díky lži, atd. Někdo vezme střelnou zbraň a začne vraždit cizí lidi, co se vlastně děje v hlavě člověka, který začal vraždit cizí lidi?

Jde zde o pomstu, lidi se k sobě dneska chovají zle díky pokrytectví, nádoba trpělivosti přeteče a následkem je střelba do lidí, vše zde jsou příčiny a jejich následky. Nejsi správnou rasou tak skončíš v plynové komoře, takto zahynuli v plynové komoře rodiče mého otce, tak jako nádoba trpělivosti přeteče u jednice, tak může i nádoba trpělivosti přetéci u státu, a následkem je genocida ve jménu ideologie.

Oko za oko a svět je slepý! Proč je pro nás odpuštění něčím co nedokážeme? Dobrota je totiž žebrota a nikdo nechce být žebrákem, tím se dostáváme do začarovaného kruhu, a následkem je blbá nálada a konzumace piva a cigaret.