Rubriky
180

Geniální, kam ty na to chodíš?

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Heuréka, tak už jsem to našel, je to virus, který zabíjí to co je málo aktivní, virus měří aktivitu u mozku a těla, když aktivita dlouhodobě klesne pod průměr, tak virus způsobí člověku infarkt, a vše vypadá z pohledu doktora naprosto normálně.

Už jde jenom o to identifikovat ten virus a najít na něj lék. Vše zde jsou jenom příčiny a následky, musela zde být nějaká příčina, která vedla ke vzniku tohoto nového GVKB viru. Kde jsi vzal ten název GVKB pro ten nový virus? Nedávno jsem četl nějaký zajímavý vědecký článek na internetu a zde byla zkratka GVKB, ale už jsem zapomněl, jak se ten článek jmenoval.

Ten nový GVKB virus považuje tělo za nevyléčitelně nemocné a tak to tělo eliminuje, jde nejspíše o nějaký virus z dávné minulosti, který se nějak dostal omylem do současnosti, viry mohou bez problémů přežít i milion let, protože jsou velmi jednoduché a nenáročné.

To by ale mohlo znamenat to, že jakmile zde už nebudou na světě vadní lidé, tak virus přestane lidi zabíjet, je to jenom hloupý evoluční program, který se automaticky vypne, když je dosaženo naprogramovaného cíle. To zní logicky, takže jde o to jenom vypočítat, za jak dlouho se ten program vypne?

Už jsem to zadal do globálního super počítače a on to spočítá, my si zatím dáme něco dobrého k jídlu, abychom to oslavili. Hodinky blikají, že je už program s prací hotový, podívej se na výsledek, program GVKB se vypne, až na světě zemře 99.6% lidí a to bude přibližně za 66 let.

Neudělal ten statistický program v něčem chybu? Neudělal, zde jsou grafy, které jasně dokazují to, že je výpočet statisticky správný. To jako mám mediálně ohlásit to, že nějaký evoluční virový GVKB program starý asi milion let, eliminuje globálně za 66 let 99.6% lidské populace ve spánku?

Nejsi politik, jsi statistik a statistika je někdy nepopulární a proto ji politici často upravují, aby byli populární. Můžeš to celé podat tak, že pokud se najde lék, tak se to celé zastaví. Jaká je statistická šance, že se najde ten zázračný lék? To nejde bohužel statisticky spočítat, ale občas se stávají i zázraky.

Statistik, který hovoří mediálně o víře v zázraky, to je, jako by lékař hovořil o náboženství, co vyléčí těžce nemocné lidi. Nikdo nechce být poslem špatných zpráv, v minulosti byl někdy takový posel špatných zpráv i zabit. Hra na mrtvého brouka, informace se dají do virtuálního trezoru, a třeba bude za rok poslem špatných zpráv někdo jiný, a novináři společně s politiky jej logicky mediálně ukřižují.

To nejde vše se všude monitoruje, když to dneska nezveřejníme, tak dostaneme zítra automaticky výpověď, protože informační technologie vše monitoruje, doba kdy šlo si hrát na mrtvého brouka je už pryč. Hodíme to na našeho nového ředitele, on to ve spěchu podepíše a on to i mediálně zveřejní jako svoje dílo. Geniální, kam ty na to chodíš?